ONLINE
Müşteri Temsilcisi

Ozon Yeni Coronavirüs ve Dezenfekte Etmek İçin Kullanılabilir

Koronavirüs gelişmeye ve daha virülan hale gelmeye devam ettikçe, 2019-nCoV koronavirüs sadece ilk kez ortaya çıktığı gibi özellikleriyle ilgili olarak henüz üzerinde yapılmış uygun bir klinik veya bilimsel çalışma olmadığı için birçok cevaplanmamış soru var. Aralık 2019'da.

Koronavirüs gibi bir virüsün bir konakçının dışında, yani yüzeylerde ne kadar süre hayatta kalabileceği hakkında sorular vardır.
 
İnfluenza virüsü, ortam sıcaklığına ve neme bağlı olarak bir dış yüzeyde 5 saat ila 7 gün arasında herhangi bir şeyde hayatta kalabilirken, tipik olarak gastrointestinal sisteme saldıran norovirüsler, sıcak ve kuru koşullarda bile yüzeylerde dört haftaya kadar hayatta kalabilir ve dayanabilir çoğu dezenfektan.
 
Tipik olarak, koronavirüs gibi çoğu solunum yolu virüsü daha soğuk bir sıcaklığı tercih eder.
 
Şimdiye kadar yeni koronavirüs ve hatta SARS virüsü üzerinde, `` yakın kuzeni '', yüzeylerde dışarıda ne kadar süre dayanabileceğine dair hiçbir çalışma yapılmadı.
 
Koronavirüsün, çevrimiçi sitesi aracılığıyla bir sağlık kuruluşu tarafından önerildiği gibi, yüzeyde sadece birkaç saat aktif kalabileceğini varsaymak yanlıştır; bunun, bunun bilimsel bir kanıtı olmadığında koronavirüs hakkında önde gelen bilgi kaynağı olduğunu iddia etmektedir. Herhangi birinin tavsiyesine aykırı koşulların bir sonucu olarak enfekte olması durumunda, henüz bilimsel olarak tespit edilmemiş ve böylece zarara neden olmayan bilgileri yaydığı için mahkemeye mahkemeye dava açmaktan çekinmemelidir.

 


As the coronavirus continues to evolve and become more virulent, there are many unanswered questions as there has been no proper clinical or scientific studies that have been conducted on it yet with regards to its properties etc as the 2019-nCoV coronavirus only made its maiden debut in December 2019.

There are questions about how long a virus such as the coronavirus, can survive outside a host ie on surfaces.
 
The influenza virus can survive anything between 5 hours up to 7 days on an outside surface depending on the environment temperature and humidity whereas noroviruses that typically attack the gastrointestinal tract, can survive up to four weeks on surfaces even in hot and dry conditions and can withstand most disinfectants.
 
Typically most respiratory viruses such as the coronavirus favour a cooler temperature.
 
There has been no studies done so far on the new coronavirus or even on the SARS virus, its ‘close cousin’ with regards to how long it can survive outside on surfaces.
 
It is wrong to assume that the coronavirus can only remain active for a few hours on surface as suggested by one health organization via its online site, that is claiming it’s the leading source of information on the coronavirus when there is no scientific proof of that. Should anyone get infected as a result of conditions contrary to their advice, they should not hesitate to sue that  organization in court for disseminating information that is not yet ascertained scientifically thus causing harm.

https://www.thailandmedical.news/news/ozone-can-be-used-to-destroy-the-new-coronavirus-and-disinfect-areas?fbclid=IwAR049-yXDfJ-D7URwbqilG8IkJ18ry97ROgj8ScOexMVxg0F2PY1tx7gecs

secure ssl
DESE® www.deseozon.com Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.