ONLINE
Müşteri Temsilcisi

S.S.S.

ORTAM ALAN DSA5 / DSD5 DSA10 / DSD10 SIKLIK
Otomobil 5 m² 4 dk 2 dk Haftada 1 defa
Banyo 10 m² 7 dk 4 dk Haftada 2 defa
Mutfak 20 m² 15 dk 10 dk Haftada 1 defa
Yatak Odası 30 m² 30 dk 15 dk Haftada 1 defa
Salon 50 m² 45 dk 30 dk Haftada 1 defa
Mağaza / İşyeri 100 m² 60 dk 40 dk Haftada 2 defa

Ozon gazının asıl amacı dünyayı güneşin zararlı ışınlarından korumak ve doğayı mikroplara karşı savunmaktır. Özellikle yağmur yağdığında etrafta oluşan o mis ve ferah koku, ozon tabakası sayesinde meydana gelmektedir.

Ozon, oksijen molekülüne bir oksijen daha eklenmesi sonucu oluşan aktif oksijen gazına verilen isimdir, doğal bir gazdır ve atmosferin yüksek kısımlarında meydana gelir. Üst katmanlarda ultraviyole ışınlar, alt katmanında ise yıldırımlar esnasında meydana gelen elektriklenme sonucu kendiliğinden oluşur.

İlk kez 1840 yılında Alman bilim insanı Friedrich Schönbein tarafından keşfedilmiştir, bu dönemden sonra yavaş yavaş tüm alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Çok güçlü ve çevre dostu bir dezenfektan olduğu için elektrik enerjisi yardımıyla teknolojik faaliyetlerde bile kendini göstermiştir.

Ozon hayattır, dünyayı koruyan en önemli tabakadır, hayatı daha sağlıklı ve temiz bir şekilde yaşamamızı sağlayan doğal bir gazdır. Diğer özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

Doğal bir gazdır ve çevre dostudur

Oksijenden oluşur ve tekrar oksijene dönüşür

Doğal bir dezenfektandır ve çok güçlüdür

Kimyasal madde atıklarını emer, iz bırakmaz, bakteri, virüs, küf mantarı gibi zararlı organizmalardan korur

Dünyayı güneşin zararlı ışınlarından korur

Kötü kokuyu yok eder

Havadaki sigara dumanı ve tozu parçalayarak yok eder

Ozon, Oksijen (O2) atomuna bir adet daha oksijen eklenmesi sonucu oluşur daha sonra tekrar oksijene dönüşür. DESE OZON JENERATÖRLERİ, havadan sağlanan iki Oksijen atomunun yüksek voltajlı titanyum plakalardan geçirerek doğadaki Korona Akım Metodunu küçük çaplı modelleyerek OZON oluşturur

secure ssl
DESE® www.deseozon.com Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.